banketu izvēle

aukstās uzkodas

Taupot savu klientu un arī mūsu pašu laiku, “Fazenda” komanda ir izveidojusi četrus uzkodu piedāvājumus. Šīs kombinācijas ir sevi veiksmīgi pierādījušas mūsu bagātās banketu klāšanas pieredzes gadu laikā. Mēs padomāsim par visu arī tad, ja Jums nepieciešams individuāls piedāvājums vai arī ja nepieciešams pielāgoties pasākuma organizatora nosacījumiem.

Auksto un karsto uzkodu piedāvājums

Izvēlies,ja plānots korporatīvs vai kāds cits svinīgs pasākums, kur ir svarīgi, laivieši ir kārtīgi paēduši. Ēdienu pasniedzam marmītos, tāpēc siltās uzkodas būs siltas neierobežoti ilgu laiku.

Bērnu ballīšu piedāvājums

Ēdienkarte ir pilnībā pielāgota bērnu vēlmēm un tam, ko viņi patiešām ēd. Tās bieži nav uzkodas, kas ir mūsu standarta piedāvājumā, piemēram, nageti vai picas. Taču izmantotie produkti ir dabīgi. Arī uzkodu izskatu varam pielāgot ballītes kopējam noformējumam. Un noteikti ņemsim vērā bērnu alerģijas vai citas īpašās prasības. Uzkodu piedāvājums tiks pakārtots arī kopējam ballītes budžetam.

Kāzu svinību piedāvājums

Vienmēr gādājam par to, lai viesi būtu paēduši visu svinību garumā, kas nereti ilgst vairākas dienas. Parasti galvenajā svinību dienā tiek servētas aukstās uzkodas, pēc tam pamatēdiens un tad atkal uzkodas visas nakts garumā. Ja nepieciešams, parūpēsimies arī par šampanieti un pārsteigumiem dažādās aktivitāšu norises vietās. Un, protams, sarūpēsim gardas brokastis.

Bēru mielasti

Aizgājēja pieminēšana divu līdz trīs stundu garumā ar gaumīgi uzklātu galdu, kas servēts atbilstoši reliģiskajai pārliecībai un tradīcijām. Sākumā parasti tiek pasniegts buljons, tad pamatēdiens un pēc tam aukstās uzkodas.